71 723 49 35

ul. Rysia 1a/255

Wrocław, 53-656

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

News

CAN@net NT 420 w drugim etapie konkursu Produkt Roku 2019 magazynu Control Engineering Polska

CAN@net NT 420Konwerter CAN/Ethernet - CAN@net NT 420 firmy IXXAT - został zakwalifikowany do drugiego etapu konkursu Produkt Roku 2019 magazynu Control Engineering Polska, w kategorii Komunikacja przewodowa.

Produkt Roku to wyjątkowy sposób na prezentację nowego urządzenia. Nagroda „Produkt Roku” to obiektywna i wiarygodna rekomendacja. Oprócz eksperckiego jury, to również sami klienci nagradzają produkty za ich innowacyjność, przydatność zastosowania i łatwość w użyciu.

Firmy zgłaszają swoje nowe produkty, które są oceniane wieloetapowo w wybranych kategoriach – przez jury wywodzące się z kręgów naukowych, czytelników magazynu Control Engineering Polska, portalu www.controlengineering.pl i faktycznych użytkowników poszczególnych produktów.

Kolejny etap - głosowanie czytelników - rozpocznie się 31.01.2020.

CAN FD - seminarium w Ostravie

Dzień z technologią CAN FD. Darmowe seminarium w czeskiej Ostravie, organizowane jest przez CiA (CAN in Automation). Prowadzone będzie przez przedstawicieli firmy IXXAT(HMS). Szkolenie przybliży Państwu najnowsze trendy i wdrożenia technologii CAN FD. Przeznaczone jest dla inżynierów i integratorów systemów.

Data: 11 lipca 2018

Lokalizacja: Ostrava (CZ), Hotel Mercure Ostrava Center, Českobratrská 18/1742 702 00 Ostrava

Godziny: od 9:00 do 17:00 (w tym 2 przerwy kawowe i 1 przerwa na lunch)

Poruszane zagadnienia:

- wprowadzenie do CAN FD (warstwa łącza i fizyczna)
- wprowadzenie do CiA 1301 i CANopen FD
- wprowadzenie do J1939 FD
- CANopen IoT
- bezpieczeństwo funkcjonalne - wprowadzenie
- wprowadzenie do cyber security

Rejestracja uczestników poprzez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na stronie CiA.

NaviNet, jako przedstawiciel firmy IXXAT w Polsce, serdecznie zaprasza na to wydarzenie.

Z powodu zbyt małej ilości zgłoszeń, seminarium zostało przeniesione na jesień. Dokładna data zostanie podana w terminie późniejszym.

Współpraca emtas GmbH i IXXAT/HMS

 IXXAT/HMS i emtas GmbH ogłosiły rozpoczęcie strategicznej współpracy w zakresie rozwijania stosów protokołów CANopen i SAE J1939. Obie firmy będą również dystrybuować swoje rozwiązania. więcej...

Konfiguracja CM CANopen - video poradnik

CM CANopenModuł CM CANopen, służący do podłączenia sterownika Siemens Simatic S7-1200 do sieci CANopen, cieszy się duża popularnością. firma IXXAT przygotowała wideo poradnik, jak prawidlowo skonfigurować moduł. Obejrzeć go można w zakładce Video w opisie CM Canopen w naszym katalogu.

Partnerstwo z firmą AMIT

AMIT

W maju br. NaviNet zostało partnerem firmy AMIT w Polsce. Po wielu rozmowach i kilku osobistych spotkaniach, AMIT docenił profesjonalizm i potencjał NaviNet. Już wkrótce udostępnimy Państwu pierwsze urządzenia do testów.

Założona w 1998 roku frima Amit jest zaangażowana w kreowanie innowacyjnych produktów. Zaczynając od systemu czasu rzeczywistego AMITOS, rozwijanego na uniwersytecie, AMIT wprowadza profesjonalne gatewaye dostępowe dla biznesu i automatyki. Inżynierowie AMIT posiadają głęboką wiedzę n/t technologii IP, od podstaw protokołu po infrastrukturę, projektując bezprzewodowe rozwiązania dla aplikacji opartych o GSM i WiFi. Do tej pory z rozwiązań AMIT skorzystało ponad 50 operatorów i sprzedano ponad 50 milionów urządzeń.  www.amit.com.tw

Praca

Przyjmiemy na umowę o pracę

Oczekujemy:

 • Wykształcenia wyższego technicznego,
 • Podstawowej znajomości technologii sieciowych,
 • Podstawowej znajomości transmisji danych w sieciach radiowych (szeregowych i GSM),
 • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
 • Dobrej znajomości j. angielskiego,
 • Prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

 • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
 • znajomość protokołów sieciowych w automatyce.

Zakres obowiązków:

 • Wsparcie techniczne klientów w zakresie: projektów sieci, doboru urządzeń, serwisowe,
 • Przygotowywanie ofert,
 • Konfiguracja urządzeń,
 • Kontakt z producentami.

Oferujemy:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Wartościowe szkolenia (własne, krajowe i zagraniczne),
 • Elastyczne godziny pracy.
 • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
 • Dobrą atmosferę pracy. 
 • Sporadyczne wyjazdy (prezentacje, szkolenia, oddanie instalacji).

Zapraszamy do składania aplikacji osoby z doświadczeniem jak i tegorocznych absolwentów. Szczególnie mile widzani będą absolwenci wydziałów:

 • Elektroniki (automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja),
 • Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki,
 • Elektrycznego,
 • Mechanicznego (automatyka i robotyka).

Oferujemy zatrudnienie na pełen etat oraz możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Praca od zaraz.

Prosimy przesyłać CV i list motywacyjny poprzez formularz obok.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco! Otrzymasz regularnie informacje o produktach, wydarzeniach oraz promocjach.

O nas

NaviNet jest firmą inżynierską specjalizującą się w systemach transmisji danych dla automatyki i przemysłu. Rynek motoryzacji i transportu to nasi główni odbiorcy. Dostarczamy rozwiązania dla sieci CAN (interfejsy, gateway'e, przyrządy diagnostyczne i pomiarowe, LIN, CANopen, DeviceNet, J1939), aplikacji radiowych (transmisja szeregowa i GSM, WiFi, Bluetooth), ethernetu przemysłowego (konwertery, serwery, switche, modemy xDSL, routery) Więcej...

About us

NaviNet is an engineering company specializing in data transmission systems for automation and industry. Automotive and transportation market are our main customers. We provide solutions for the CAN networks (interfaces, gateways, diagnostic tools and measurement, LIN, CANopen, DeviceNet, J1939), radio applications (serial transmission, GSM, WiFi, Bluetooth), Industrial Ethernet (converters, servers, switches, modems, xDSL , routers).