71 723 49 35

ul. Góralska 46

Wrocław, 53-610

Praca

Przyjmiemy na umowę o pracę

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Podstawowej znajomości technologii sieciowych,
  • Podstawowej znajomości transmisji danych w sieciach radiowych (szeregowych i GSM),
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Dobrej znajomości j. angielskiego,
  • Prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • znajomość protokołów sieciowych w automatyce.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne klientów w zakresie: projektów sieci, doboru urządzeń, serwisowe,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Konfiguracja urządzeń,
  • Kontakt z producentami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wartościowe szkolenia (własne, krajowe i zagraniczne),
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Sporadyczne wyjazdy (prezentacje, szkolenia, oddanie instalacji).

Zapraszamy do składania aplikacji osoby z doświadczeniem jak i tegorocznych absolwentów. Szczególnie mile widzani będą absolwenci wydziałów:

  • Elektroniki (automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja),
  • Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki,
  • Elektrycznego,
  • Mechanicznego (automatyka i robotyka).

Oferujemy zatrudnienie na pełen etat oraz możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Praca od zaraz.

Prosimy przesyłać CV i list motywacyjny poprzez formularz obok.