71 723 49 35

ul. Góralska 46

Wrocław, 53-610

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerstwo z firmą AMIT

AMIT

W maju br. NaviNet zostało partnerem firmy AMIT w Polsce. Po wielu rozmowach i kilku osobistych spotkaniach, AMIT docenił profesjonalizm i potencjał NaviNet. Już wkrótce udostępnimy Państwu pierwsze urządzenia do testów.

Założona w 1998 roku frima Amit jest zaangażowana w kreowanie innowacyjnych produktów. Zaczynając od systemu czasu rzeczywistego AMITOS, rozwijanego na uniwersytecie, AMIT wprowadza profesjonalne gatewaye dostępowe dla biznesu i automatyki. Inżynierowie AMIT posiadają głęboką wiedzę n/t technologii IP, od podstaw protokołu po infrastrukturę, projektując bezprzewodowe rozwiązania dla aplikacji opartych o GSM i WiFi. Do tej pory z rozwiązań AMIT skorzystało ponad 50 operatorów i sprzedano ponad 50 milionów urządzeń.  www.amit.com.tw

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco! Otrzymasz regularnie informacje o produktach, wydarzeniach oraz promocjach.

O nas

NaviNet jest firmą inżynierską specjalizującą się w systemach transmisji danych dla automatyki i przemysłu. Rynek motoryzacji i transportu to nasi główni odbiorcy. Dostarczamy rozwiązania dla sieci CAN (interfejsy, gateway'e, przyrządy diagnostyczne i pomiarowe, LIN, CANopen, DeviceNet, J1939), aplikacji radiowych (transmisja szeregowa i GSM, WiFi, Bluetooth), ethernetu przemysłowego (konwertery, serwery, switche, modemy xDSL, routery) Więcej...

About us

NaviNet is an engineering company specializing in data transmission systems for automation and industry. Automotive and transportation market are our main customers. We provide solutions for the CAN networks (interfaces, gateways, diagnostic tools and measurement, LIN, CANopen, DeviceNet, J1939), radio applications (serial transmission, GSM, WiFi, Bluetooth), Industrial Ethernet (converters, servers, switches, modems, xDSL , routers).