71 723 49 35

ul. Rysia 1a/255

Wrocław, 53-656

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Izolacja USB dla wymagających aplikacji medycznych

 
Wszystkie specjalistyczne urządzenia można podłączyć za pomocą USB do komputerów, laptopów, czy bezpośrednio do drukarek. Systemy te wymagają co najmniej dwóch niezależnych systemów izolacji w celu ochrony zarówno pacjentów jak i personelu. Niektóre z systemów muszą być zgodne z normą IEC60601 - izolacja wszystkich interfejsów i urządzeń peryferyjnych od punktów kontaktowych z pacjentem. Podczas gdy zastosowanie RS232 nie rodziło większych problemów, to USB często wymaga kontrolerów, izolatorów - co przyczynia się do zwiększenia kosztów instalacji urządzeń.


B&B oferuje proste i tanie rozwiązanie. Jest to kompaktowy izolator USB UH401, który instalujemy bezpośrednio w linię połączonych ze sobą urządzeń. Posiada on izolację do 4kV i jest w pełni zgodny z normą IEC60601.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco! Otrzymasz regularnie informacje o produktach, wydarzeniach oraz promocjach.

O nas

NaviNet dostarcza rozwiązania dla Przemysłu 4.0. Są to urządzenia służące do transmisji danych w automatyce, energetyce i przemyśle. Gównymi odbiorcami są  branże transportu szynowego, automotive oraz integratorzy systemów automatyki. Oferujemy rozwiązania dla sieci CAN (LIN, CANopen, DeviceNet, J1939), bramki Smart Grid, radiomodemy wieloprotokołowe, urządzenia dla ethernetu przemysłowego. Więcej...

About us

NaviNet provides solutions for Industry 4.0. These are devices for data transmission in automation, energy and industry. The main recipients are the rail transport and automotive industries as well as automation system integrators. We offer solutions for CAN networks (LIN, CANopen, DeviceNet, J1939), Smart Grid gateways, multi-protocol radio modems, devices for industrial Ethernet.