71 723 49 35

ul. Rysia 1a/255

Wrocław, 53-656

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

13 urodziny NaviNet

26 stycznia NaviNet obchodzi swoje urodziny, w 2020 roku już 13-te. Z tej okazji, razem z firmą IXXAT, została przygotowana pula urządzeń, w specjanych, uodzinowych cenach. Obniżone ceny będą obowiązywać do wyczerpania zapasów. Tak tanio już w tym roku nie będzie.

nazwa urządzenia       cena netto
USB-to-CAN v2 compact DB9       800 zł
USB-to-CAN v2 professional 1500 zł
simplyCAN 400 zł
CM CANopen 1200 zł
CAN@net NT 200 1200 zł
CANcheck 3500 zł

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco! Otrzymasz regularnie informacje o produktach, wydarzeniach oraz promocjach.

O nas

NaviNet jest firmą inżynierską specjalizującą się w systemach transmisji danych dla automatyki i przemysłu. Rynek motoryzacji i transportu to nasi główni odbiorcy. Dostarczamy rozwiązania dla sieci CAN (interfejsy, gateway'e, przyrządy diagnostyczne i pomiarowe, LIN, CANopen, DeviceNet, J1939), aplikacji radiowych (transmisja szeregowa i GSM, WiFi, Bluetooth), ethernetu przemysłowego (konwertery, serwery, switche, modemy xDSL, routery) Więcej...

About us

NaviNet is an engineering company specializing in data transmission systems for automation and industry. Automotive and transportation market are our main customers. We provide solutions for the CAN networks (interfaces, gateways, diagnostic tools and measurement, LIN, CANopen, DeviceNet, J1939), radio applications (serial transmission, GSM, WiFi, Bluetooth), Industrial Ethernet (converters, servers, switches, modems, xDSL , routers).